Zadavatelem microsite je firma Pavel Bradáč – EFEKT



Podlahářské práce - rekonstrukce podlah, pokládka koberců, PVC, vinylu

Rekonstrukce podlahy jen od spolehlivé firmy. V regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Hodonín provádí podlahářské práce Pavel Bradáč - EFEKT. S námi pokládka koberců, PVC, vinylu bez starostí.



Rekonstrukce podlah nemusí být stresující, pokud zvolíte spolehlivou firmu z okolí svého bydliště. Společnost Pavel Bradáč - EFEKT provádí podlahářské práce v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Hodonín.

Bezplatně Vám připravíme cenovou nabídku, provedeme opravu jakéhokoliv podkladu a pokládku koberců, PVC, vinylu či plovoucích podlah.

Řešení najdeme vždy, čerpáme z dlouholetých zkušeností v oboru. Problém pro nás není v žádném podkladu, vyřešíme i nerovnosti mezi místostmi.
Máme smysl pro detaily a pracujeme s kvalitními a ověřenými materiály, což je společně s odborností našich podlahářů zárukou kvalitně odvedené práce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Podlahové studio - prodej podlahovin, vinylu, PVC, koberců přes eshop i ...

Podlahové studio - prodej podlahovin, vinylu, PVC, koberců přes eshop i ...

Kvalitní podlahoviny, vinyl, PVC, koberce z podlahového studia Pavel Bradáč - EFEKT. Objednávky přes eshop a pro zákazníky z regionu Zlínský kraj, Hodonín osobně - na prodejně v Kunovicích.


Polep, obklad schodů vinylem, vinylové schody a podlaha ve stejném ...

Polep, obklad schodů vinylem, vinylové schody a podlaha ve stejném ...

Firma Pavel Bradáč - EFEKT Kunovice má specializaci na vinylové podlahy a polep, obklad schodů vinylem. Schody i podlaha tak mohou být sladěny. Zakázky přijimáme v okolí Hodonína, Zlínském kraji.