Zadavatelem microsite je firma Den Braven Czech and Slovak a.s.Rychlé kotvení do různých materiálů zajistí polyesterové a vinylesterové chemické kotvy

Chemické kotvy na bázi polyesterových a vinylesterových pryskyřic, sloužící k rychlému a snadnému kotvení do různých typů podkladů, prodává firma Den Braven Czech and Slovak a.s.Potřebujete rychle a snadno ukotvit zábradlí do betonového podkladu? Případně jiné ocelové tyče či šrouby do různých typů podkladů? Jistě oceníte chemické kotvy, které se vyznačují rychlým tvrdnutím, snadnou aplikací a pevností. Firma Den Braven Czech and Slovak a.s. se zabývá prodejem kvalitních chemických kotev.

Rozlišují se dva druhy kotev:
- polyesterové – i typ bez styrenu POLYESTER SF – tedy bez zápachu
- vinylesterové – také zimní verze ARCTIC, která lze použít až do – 20 °C

Chemické kotvy slouží ke kotvení patek zábradlí, ocelových tyčí i šroubů do betonového podkladu, zdiva, kamene a dalších materiálů.

Všechny typy kotev se vyznačují snadnou aplikací, rychlým tuhnutím i pevností a vysokou odolností.

Chemická kotva VINYLESTER SF je vhodná i pro kotvení blízko okrajů a použít ji lze až do teplot + 40 °C, ale i do zatopených děr, protože odolává i mrazu do – 10 °C.

Více informací o kotvách najdete na našich webových stránkách, v případě dotazů nás ale neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme. Najdete u nás samozřejmě i aplikační pistole.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Proč tmelit spáry a jak správně těsnící přípravek vybrat – lepící, ...

Proč tmelit spáry a jak správně těsnící přípravek vybrat – lepící, ...

Velký výběr lepících i spárovacích tmelů, včetně odpovědí na otázky, proč tmelit spáry a jak správně vybrat vhodný těsnící přípravek, to vše najdete u společnosti Den Braven Cezch and Slovak a.s.