Microsite byla vložena dne:05.09.2020
ID microsite: 161860, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

SIGNALBAU a.s.

Rozvody telekomunikačních sítí, silnoproudu i zabezpečovacích systémů

Výstavba telekomunikačních sítí, silnoproudá zařízení, sdělovací a zabezpečovací zařízení drah pro železniční dopravu. Komplexní služby a realizace po celé České i Slovenské republice.

Silnoproud, elektroinstalace - SIGNALBAU a.s.Zabezpečovací zařízení drah v železniční dopravěVýstavba telekomunikačních sítí, SIGNALBAU a.s.

Potřebujete zajistit výstavbu telekomunikačních sítí či distribuční trafostanice? Obraťte se na naši společnost SIGNALBAU a.s. Sídlíme v Přerově, naše pobočky ale máme i v Plzni, Trutnově a Polici nad Metují.
Díky našemu technickému a montážnímu zázemí jsme schopni nabídnout Vám komplexní služby. Vyřešíme vše od projektové dokumentace, přes realizaci, až po uvedení do provozu. Samozřejmostí jsou komplexní zkoušky, revizní zprávy i servis. Naše firma SIGNALBAU a.s. zaměstnává přes 140 špičkových pracovníků různých profesí. Nabízíme Vám díky tomu služby nejen v oblasti silnoproudu, telekomunikačních sítí či elektrotechnologie. Poskytujeme také montáž technologických zařízení Českých drah. Široké spektrum všech našich služeb najdete na našich webových stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY