Zadavatelem microsite je firma Pavel Bradáč – EFEKTPolep, obklad schodů vinylem, vinylové schody a podlaha ve stejném designu

Firma Pavel Bradáč - EFEKT Kunovice má specializaci na vinylové podlahy a polep, obklad schodů vinylem. Schody i podlaha tak mohou být sladěny. Zakázky přijimáme v okolí Hodonína, Zlínském kraji.Mezi podlahovými krytinami v současnosti v oblíbenosti vede vinyl, z důvodu snadné montáže i krásného designu. Výhodou je, že lze ve stejném designu řešit podlahu i vinylové schody.
Na polep, obklad schodů vinylem se specializuje Podlahové studio Kunovice - Pavel Bradáč EFEKT. Zakázky přijimáme především v okolí Hodonína, v rámci Zlínského kraje.

Vinylové dílce na podlahy i schodiště:
- vhodné do každé místnosti
- lze volit z mnoha dekorů - imitace keramické dlažby, dřevěných prken, kamene, kovu apod.

Zajistíme dodávku podlahovin i podlahářské práce.
V případě zájmu nám zašlete žádost o zaměření a zpracování cenové nabídky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Podlahářské práce - rekonstrukce podlah, pokládka koberců, PVC, vinylu

Podlahářské práce - rekonstrukce podlah, pokládka koberců, PVC, vinylu

Rekonstrukce podlahy jen od spolehlivé firmy. V regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Hodonín provádí podlahářské práce Pavel Bradáč - EFEKT. S námi pokládka koberců, PVC, vinylu bez starostí.


Podlahové studio - prodej podlahovin, vinylu, PVC, koberců přes eshop i ...

Podlahové studio - prodej podlahovin, vinylu, PVC, koberců přes eshop i ...

Kvalitní podlahoviny, vinyl, PVC, koberce z podlahového studia Pavel Bradáč - EFEKT. Objednávky přes eshop a pro zákazníky z regionu Zlínský kraj, Hodonín osobně - na prodejně v Kunovicích.