Malířské válečky z plyše a pěny, příslušenství pro malíře

Malířské válečky a příslušenství, pro profesionály i domácí kutily. Krátké dodací lhůty i příznivé ceny. Moderní technologie výroby a především nejvyšší kvalita našich výrobků.


Malířské válečky na různé povrchy a barvy
Prodáváte malířské válečky a hledáte dodavatele? Jste malíř a potřebujete ke své práci kvalitní válečky? Naše česká společnost I P C plast spol. s r.o. Vám je dodá. Jsme předním evropským výrobcem a dodavatelem malířských válečků a příslušenství. Nabízíme široký sortiment a vysoce kvalitní výrobky. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele malířských válečků, obraťte se naši společnost I P C plast spol. s r.o.
Dodáváme plyšové, pěnové i flockované válečky. Dále pak fasádní, tapetovací a rohové válečky. Válečky na trubky i velké podlahové válečky. Disponujeme vlastní nástrojárnou i lisovnou plastických hmot. Využíváme moderní technologie výroby. Zaručujeme kvalitu, krátké dodací termíny a rozumnou cenu. Všechny informace o našich výrobcích najdete na našich www stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Malířské válečky na bázi termofúze Žirovnice – pro profesionály i domácí kutily

Malířské válečky na bázi termofúze Žirovnice – pro profesionály i domácí kutily
Konečně jste se po dlouhém přemlouvání rozhodli, že doma vymalujete? Vyndáte potřebné náčiní a zjistíte, že vám chybí válečky nebo jiné příslušenství?

Válečky pro výmalbu pokojů pro profesionály i kutily

Válečky pro výmalbu pokojů pro profesionály i kutily
Malířské válečky nejvyšší kvality pro profesionální i domácí použití. Nakupujte přímo od výrobce IPC plast spol. s r.o. Široký sortiment, česká kvalita i výhodná cena, především krátké dodací termíny.

Malířské válečky pěnové, plyšové, příslušenství, výroba a prodej

Malířské válečky pěnové, plyšové, příslušenství, výroba a prodej
Malířské válečky pěnové, plyšové pro profesionály i kutily, různých rozměrů a použití, výrobu a prodej realizuje společnost IPC plast spol. s r. o., okres Pelhřimov.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA IPC plast spol. s r. o. výroba malířských válečků
WEBOVÁ STRÁNKA
IPC plast spol. s r. o.
www.ipcplast.cz
Adresa

Adresa

Palackého 753
Žirovnice 394 68

info@ipcplast.cz
+420 565 428 911


Najdete nás také zde:

ARES
captcha