Malířské válečky pěnové, plyšové, příslušenství, výroba a prodej

Malířské válečky pěnové, plyšové pro profesionály i kutily, různých rozměrů a použití, výrobu a prodej realizuje společnost IPC plast spol. s r. o., okres Pelhřimov.


IPC plast spol. s r. o., výroba a prodej malířských válečků pěnových
Jste profesionální malíři, natěrači či si potřebujete sami vymalovat byt? Pro obě tyto skupiny nabízíme sortiment malířských válečků a kompletního příslušenství. Tak neváhejte a nakupujte od naší společnosti IPC plast spol. s r. o., která sídlí v Žirovnici v okrese Pelhřimov.
Specializujeme se na výrobu a prodej pěnových a plyšových válečků. Naše portfolio produktů je velmi široké, naleznete zde válečky z pěnového materiálu různých velikostí pro použití základních, krycích či vrchních nátěrů lazur a laků. Dále zhotovujeme plyšové válečky mini, midi, termo či fasádní, které jsou vhodné pro barvy, laky, pryskyřice, akryl.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Válečky pro výmalbu pokojů pro profesionály i kutily

Válečky pro výmalbu pokojů pro profesionály i kutily
Malířské válečky nejvyšší kvality pro profesionální i domácí použití. Nakupujte přímo od výrobce IPC plast spol. s r.o. Široký sortiment, česká kvalita i výhodná cena, především krátké dodací termíny.

Malířské válečky z plyše a pěny, příslušenství pro malíře

Malířské válečky z plyše a pěny, příslušenství pro malíře
Malířské válečky a příslušenství, pro profesionály i domácí kutily. Krátké dodací lhůty i příznivé ceny. Moderní technologie výroby a především nejvyšší kvalita našich výrobků.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IPC plast spol. s r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
IPC plast spol. s r. o.
www.ipcplast.cz
Adresa

Adresa

Palackého 753
Žirovnice 394 68

info@ipcplast.cz
+420 565 428 911


Najdete nás také zde:

ARES
captcha