Jednofázové a třífázové asynchronní elektromotory - převíjení a rychlé opravy do 24 hodin

Kompletní opravy jednofázových a třífázových asynchronních elektromotorů a převíjení cívek provádí Josef Balík ze Znojma. V případě zájmu lze domluvit rychlou opravu do 24 hodin bez příplatků.Hledáte spolehlivý servis elektromotorů?

Jejich kompletní opravy zajišťuje Josef Balík ze Znojma. Provádíme převíjení cívek, opravy jednofázových a třífázových asynchronních elektromobilů od 230 do 400 V.

Opravíme zařízení (elektromotory i čerpadla) značek Nautily, Calpeda, Marina, Lowara, Nocchi, Sigma, Pentax, Wilo a jiné. Potřebujete urychleně opravit elektromotor? Rádi se Vám o vše postaráme do 24 hodin, a to bez jakéhokoliv příplatku.

Po telefonické domluvě umíme zajistit příjem zakázky i o víkendu. V případě zájmu můžete odeslat elektromotor prostřednictvím přepravní služby (Pošta, PPL). Klademe důraz na flexibilitu a dodržení smluveného termínu dodání.

Neváhejte a obraťte se na firmu, která Vás nenechá ve štychu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej a servis čerpací techniky - vodní čerpadla ponorná, bazénová, ...

Prodej a servis čerpací techniky - vodní čerpadla ponorná, bazénová, ...

Obraťte se na profesionály v oboru prodeje a servisu čerpadel. Prodejem čerpací techniky se zabývá Josef Balík ze Znojma. Dodává vodní čerpadla ponorná, bazénová, kalová a další typy.