Zadavatelem microsite je firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. EshopČeská originální ložiska ZKL - prodej přes e-shop i na prodejně

Bohaté zkušenosti s prodejem českých originálních ložisek ZKL má firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. Objednejte pohodlně přes e-shop. Dodáváme do Olomouce i Přerova a okolí.Na e-shopu i na prodejně společnosti LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o najdete ložiska ZKL různých typů. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a také originálních českých ZKL.
ZKL je největší výrobce speciálních ložisek ve střední Evropě. Prodáváme různé druhy ZKL od valivých, soudečkových, speciálních až po dělená ložiska.

Ložiska ZKL:
- jednořadá kuličková, válečková, kuželíková, dvouřadá soudečková, kuličková ložiska s kosoúhlým stykem, axiální kuličková, soudečková, kloubová lož a další.

Zabýváme se prodejem ložisek všech typů a rozměrů, autoložisek, příslušenství ložisek a mazací techniky. Pokud jste z Olomouce, Přerova či Prostějova, navštivte naši prodejnu nebo si ložiska pohodlně objednejte na e-shopu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autorizovaný prodej, e-shop - přesná ložiska SKF kuličková, válečková, ...

Autorizovaný prodej, e-shop - přesná ložiska SKF kuličková, válečková, ...

Nakupte on-line ložiska SKF u autorizovaného prodejce LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. Na e-shopu prodáváme ložiska SKF kuličková, válečková, jehlová, soudečková a další.