Výroba tradičních sýrů – pařenice, korbačíky, oštěpky, sýrové nitě a tyčinky, Beskydské fakury

Výrobou chutných tradičních českých i slovenských sýrů se zabývá společnost MILKEFFEKT s.r.o. se sídlem v Třinci. Sýrové nitě, tyčinky, korbačíky, pařenice, Beskydské fakury a mnoho dalšího.


Výroba tradičních českých a slovenských sýrů
Máte rádi tradiční sýry? Dáváte přednost českým výrobcům, u kterých máte záruku, že při výrobě použijí kvalitní suroviny? Pak jistě oceníte sýrové speciality, které vyrábí firma MILKEFFEKT s.r.o. se sídlem v Třinci dle tradičních českých a slovenských receptur.

Veškeré suroviny, které používáme při výrobě, pochází od ověřených dodavatelů a musí vždy splňovat veškeré nároky na kvalitu a hygienu. Pařené sýry a oštěpky balíme do měkké folie nebo do tvrdé vaničky. Jinak jsou všechny ostatní výrobky baleny v ochranné atmosféře, aby byla zachována čerstvost a typická chuť. Na výrobky nemá ochranná atmosféra negativní vliv.

Zakoupit u nás můžete oblíbené Beskydské faruky, sýrové tyčinky, copy, rolády a nitě, kaškavaly, oštěpky vhodné na grilování, ručně pletené korbačíky, pařenice a sýry ve slaném nálevu.

Marinované pařené sýry lze u nás koupit v zajímavých sympatických skleničkách v různých velikostech. Tyto skleničky můžete darovat svým blízkým jako zajímavý chutný dárek, který jistě ocení.

Některé sýry vyrábíme v různých příchutích – přírodní, uzené bukovým dřevem, pikantní nebo bylinkové.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výborný uzený sýr Jánošíkův oštěpek se hodí na grilování, opékání i k pečení na pánvi i v troubě

Výborný uzený sýr Jánošíkův oštěpek se hodí na grilování, opékání i k pečení na pánvi i v troubě
Skvělý uzený sýr z kvalitního kravského mléka, uzen na bukovém dřevě se griluje, peče či opéká na venkovních i elektrických grilech, v troubě i na pánvi. Vyrábí firma MILKEFEKT s.r.o.

Chutné marinované pařené sýry, i Sedlčanský hermelín, v zajímavých skleníčkách mohou potěšit i jako dárek

Chutné marinované pařené sýry, i Sedlčanský hermelín, v zajímavých skleníčkách mohou potěšit i jako dárek
Marinované pařené sýry ve stylových skleničkách, které mohou sloužit jako originální dárek, zakoupíte u firmy MILKEFEKT s.r.o. v Třinci, kde najdete podnikovou prodejnu. Velmi oblíben je náš hermelín.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MILKEFFEKT, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
MILKEFFEKT, a.s.
milkeffekt.cz
Adresa

Adresa

Konská 559
Třinec 739 61

info@milkeffekt.cz
+420 558 731 153


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha