Zadavatelem microsite je firma Zemědělské obchodní družstvo LudmírovChlebíčky, pomazánky, saláty a další lahůdky na Váš stůl od českého výrobce

Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov, které leží nedaleko města Prostějov se zaměřuje na výrobu a prodej chlebíčků, salátů, pomazánek a dalších chutných lahůdek.Chutné lahůdky, saláty, chlebíčky a další pokrmy pro Váši narozeninovou oslavu, svatbu či firemní večírek seženete od Zemědělského družstva Ludmírov z okolí Prostějova, které se zabývá výrobou i prodejem.

Ať už plánujete oslavu narozenin, chcete zařídit svatební raut nebo firemní posezení s kolegy rozhodně nesmí chybět něco dobrého k zakousnutí. Obložené chlebíčky nebo salátové mísy jsou již českou klasikou. Na výběr však máte i s mnoha druhů pomazánek, aspiků nebo obložených baget.

Chlebíčky:

- se šunkou
- se šunkou a salámem
- s vejcem
- s nivou
- pikantní

Pomazánky:

- bramborová
- topinková
- pikantní sýrová
- šlehaná

Saláty:

- rybí
- horácký
- vajíčkový
- vlašský
- pařížský

Aspiky

- misky
- dortíky
- rolky
- srdce

A další pochoutky jako:

- utopence
- tlačenka
- klobásy
- špekáčky
- obložené bagety
- obložené bulky

Celý sortiment lahůdek najdete na webových stránkách Zemědělského obchodního družstva Ludmírov. Tak nečekejte a pohosťte své hosty těmito českými chuťovkami.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výborné uzeniny, salámy, pomazánky nebo studená kuchyně za skvělé ceny

Výborné uzeniny, salámy, pomazánky nebo studená kuchyně za skvělé ceny

Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov sídlící nedaleko Prostějova pro Vás denně vyrábí výborné uzeniny, salámy, pomazánky nebo chlebíčky, které si navíc můžete objednat za skvělé ceny.


Obložené chlebíčky i další pochoutky studené kuchyně s rozvozem

Obložené chlebíčky i další pochoutky studené kuchyně s rozvozem

Obložené chlebíčky i další pochoutky studené kuchyně vám připraví Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov - rychle a s rozvozem až domů nebo na oslavu.


Studené mísy, chlebíčky, aspiky, saláty - výroba a rozvoz

Studené mísy, chlebíčky, aspiky, saláty - výroba a rozvoz

Studené mísy, chlebíčky, aspiky i saláty vám zajistí Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov včetně rozvozu kam jen bude potřeba.


Studená kuchyně, obložené mísy, chlebíčky

Studená kuchyně, obložené mísy, chlebíčky

Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov nedaleko Prostějova se zabývá výrobou, prodejem a rozvozem studené kuchyně, obložených mís i chlebíčků na oslavy, svatby, výročí a jiné akce.