Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

b.d.safe@seznam.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 603 487 339

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Panská 25
Kunovice 686 04

Bezpečnostní agentura - zajištění návrhů technického zabezpečení domu či firemního objektu

Bezpečnostní agentura B.D.SAFE, s.r.o. z Kunovic dodá návrhy technického zabezpečení domu či firemního objektu a v případě zájmu vše zprostředkuje. Působí v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj.


Jsme bezpečnostní agentura B.D.SAFE, s.r.o. z Kunovic a děláme vše pro Vaše soukromí a bezpečnost. Dodáme návrhy technického zabezpečení firemního objektu i domu na základě firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Realizaci Vám v případě zájmu i zprostředkujeme, abyste s tím měli co nejméně práce.

Dále zajišťujeme 24 hodinovou ostrahu Vašeho majetku i ostrahu při pořádání jakýchkoli akcí, jako jsou koncerty, plesy či fotbalová utkání.
V případě zájmu neváhejte a obraťte se na naši společnost.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ostraha během koncertu, festivalu, zápasu, veletrhu, svatby

Zajištění bezpečnosti kulturních, sportovních a soukromých akcí - ...

Bezpečnost na koncertu, zápasu, veletrhu, svatbě ve Zlínském kraji, na Moravě - zajištění ostrahy na kulturních, sportovních a soukromých akcích obstará firma B.D.SAFE, s.r.o. Kunovice.

Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod bodyguarda na jednání

Fyzická ochrana objektů a osob – bezpečnostní služby i doprovod ...

Bezpečnostní služby v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj zajistí bezpečnostní agentura B.D. SAFE, s.r.o. - fyzická ochrana osob, bezpečnostní zajištění objektů i služby bodyguarda.

Štítky:Bezpečnostní agentury

Podstránky

Bezpečnostní agentura Zlínský kraj

Bezpečnostní agentura, fyzická ochrana objektů a osob Zlínský kraj

B.D.SAFE, Zlínsko, se zabývá fyzickou ochranou objektů a osob, ať už se jedná o soukromé domy, firmy, obchody, školy, nemocnice, kulturní, sportovní nebo společenské akce. Agentura zajišťuje bezpečnostní analýzu, návrh a instalaci bezpečnostních systémů, jako jsou alarmy, kamery, čidla, zábrany, trezory a další. Agentura také provozuje vlastní pult centrální ochrany, který monitoruje a reaguje na poplachy 24 hodin denně.

Bezpečnost kulturních a sportovních akcí

Bezpečnost na kulturních, sportovních a soukromých akcích ve Zlínském kraji

Každý, kdo pořádá nebo navštěvuje kulturní, sportovní nebo soukromé akce, chce si je užít v klidu a pohodě. Bohužel v dnešní době je nutné počítat i s možnými riziky, jako jsou krádeže, vandalismus, násilí, terorismus nebo požár. Proto je důležité zajistit bezpečnost na akcích, a to jak pro pořadatele, tak pro účastníky. Bezpečnost na akcích zahrnuje nejen fyzickou ochranu osob a majetku, ale také zdravotnický a požární dohled, organizační a technické zabezpečení a spolupráci s policií a dalšími institucemi.

Fyzická ochrana objektů a osob

Jak zajistit bezpečnost svého domova, firmy nebo akce

V dnešní době je bezpečnost jednou z nejdůležitějších hodnot, kterou si lidé cení. Ať už se jedná o ochranu svého majetku, rodiny, zaměstnanců nebo hostů, nikdo nechce být vystaven riziku krádeže, poškození, násilí nebo terorismu. Proto je důležité spoléhat se na profesionální a spolehlivou bezpečnostní agenturu, která dokáže poskytnout kvalitní a individuální služby v oblasti fyzické ochrany objektů a osob.


Kontakty

B.D.SAFE, s.r.o.
Panská 25
Kunovice 686 04
GPS: 49°2′33.43″ N, 17°27′49.29″ E

49°2′33.43″ N, 17°27′49.29″ E

QR kód firmy B.D.SAFE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA B.D.SAFE, s.r.o. bezpečnostní agentura Zlínský kraj

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Bezpečnostní agentura Zlínský kraj

Bezpečnostní agentura Zlínský kraj

Bezpečnost kulturních a sportovních akcí

Bezpečnost kulturních a sportovních akcí

Fyzická ochrana objektů a osob

Fyzická ochrana objektů a osob

Kde nás najdete

Panská 25
Kunovice 686 04

GPS49°2′33.43″ N, 17°27′49.29″ E

Plánování trasy

Panská 25 Kunovice 68604

Prospekty

Certifikát kvality firmy