Zadavatelem microsite je firma Autodoprava František VlčekPřeprava nadměrných nákladů, lesnické, zemědělské a stavební techniky

Transportní služby, přeprava nadrozměrných nákladů po celé Unii včetně vyřízení všech potřebných dokumentů od Autodoprava František Vlček z Řehlovic.Potřebujete převést z bodu A do bodu B nadměrný náklad nebo zemědělskou, lesnickou či stavební techniku a sami na to nestačíte? Naše Autodoprava František Vlček z Řehlovic Vám s tím pomůže.
Máme za sebou již řadu převozů a díky našemu týmu zkušených zaměstnanců jsme schopni zrealizovat jakoukoli náročnou i méně nenáročnou přepravu dle přání a požadavků zákazníka. Předem si prozkoumáme nejvhodnější trasy, zvolíme tu nejideálnější a sjednáme potřebné pojištění. Transportní služby zajišťujeme po celé Unii včetně zajištění veškerých potřebných povolení a doprovodů. Tak neváhejte a obraťte se na nás, budeme se snažit Vám s čímkoli pomoc.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Přeprava stavební a zemědělské techniky a nadrozměrných nákladů

Přeprava stavební a zemědělské techniky a nadrozměrných nákladů

Převoz stavebních, zemědělských a lesnických strojů, nadrozměrných nákladů po celé ČR a EU realizuje společnost Autodoprava František Vlček, okres Ústí nad Labem.