Microsite byla vložena dne:04.08.2019
ID microsite: 143552, počet zhlédnutí:  69
Zadavatelem microsite je firma

Autodoprava František Vlček

Přeprava stavební a zemědělské techniky a nadrozměrných nákladů

Převoz stavebních, zemědělských a lesnických strojů, nadrozměrných nákladů po celé ČR a EU realizuje společnost Autodoprava František Vlček, okres Ústí nad Labem.

Autodoprava František Vlček, okres Ústí nad Labem, přeprava stavebních strojůAutodoprava František Vlček, okres Ústí nad Labem, převoz zemědělské a lesnické technikyAutodoprava František Vlček, okres Ústí nad Labem, přeprava nadrozměrných nákladů

Pracujete v zemědělství či stavebnictví? V této oblasti je zapotřebí speciálních strojů a techniky. Někdy je příliš složité či nemožné, aby používaná technika přijela na místo určení po vlastní ose. A proto využijte služeb naší společnosti Autodoprava František Vlček, která sídlí v obci Řehlovice – Brozánky v okrese Ústí nad Labem. Specializujeme se na převoz stavební, zemědělské a lesnické techniky na a ze stavby, pole, mezi pobočkami či při koupi. Zajišťujeme transport bagrů, rypadel, válců, traktorů, kombajnů, harvestorů. Realizujeme také přepravu nadrozměrných nákladů po celé EU s vyřízením všech potřebných povolení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Přeprava nadměrných nákladů, lesnické, zemědělské a stavební techniky

Přeprava nadměrných nákladů, lesnické, zemědělské a stavební techniky

Transportní služby, přeprava nadrozměrných nákladů po celé Unii včetně vyřízení všech potřebných dokumentů od Autodoprava František Vlček z Řehlovic.

Autodoprava František Vlček