Zadavatelem microsite je firma Advokátní kancelář Mgr. Michal ZákravskýPrávní služby v advokátní kanceláři Šumperk

Komplexní právní služby se specializací na poradenství v oblasti občanského, obchodního, rodinného, pracovního a trestního práva. Advokátní kancelář Šumperk.Hledáte odborníka na právní služby? Jste ze Šumperka nebo okolí? Pak se obraťte na nás! Naše advokátní kancelář Mgr. Michal Zákravský Vám nabízí profesionální právní pomoc.
Poskytujeme komplexní právní služby již od roku 2002, a to jak fyzickým osobám, tak podnikatelským subjektům. Jsme specialisté s mnohaletými zkušenostmi a profesionálním přístupem.
Zaměřujeme se na občanské i obchodní právo, pracovní právo, advokátní služby, trestní právo, dědické právo i přestupkové právo. Jsme Vám k dispozici každý všední den na adrese Hlavní třída 8 v Šumperku.
Pokud potřebujete právní radu nebo služby advokáta v osobním či pracovním životě, neváhejte se obrátit na naši advokátní kancelář Mgr. Michal Zákravský. Jsme tu pro Vás.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Advokátní kancelář, poradenství, právní zástupce, Šumperk

Advokátní kancelář, poradenství, právní zástupce, Šumperk

Právní poradenství, zástupce u soudu v oblasti trestného, rodinného, pracovního a občanského práva zajišťuje Advokátní kancelář Mgr. Michal Zákravský, Šumperk.