Zadavatelem microsite je firma Advokátní kancelář Mgr. Michal ZákravskýAdvokátní kancelář, poradenství, právní zástupce, Šumperk

Právní poradenství, zástupce u soudu v oblasti trestného, rodinného, pracovního a občanského práva zajišťuje Advokátní kancelář Mgr. Michal Zákravský, Šumperk.Potřebujete poradit při rozvodu, tvorbě pracovních smluv, v dědickém řízení či spáchaném přestupku? V oblasti právních věcí je dobré se obrátit na kvalitního advokáta s dlouholetou praxí v oboru a se spousty spokojených klientů. Tak neváhejte a oslovte advokátní kancelář Mgr. Michala Zákravského, která se nachází v Šumperku. Poskytujeme právní služby se zaměřením na právo občanské, obchodní, pracovní, rodinné, dědické, trestní a přestupkové. Rádi a ochotně Vám v tomto oboru poradí a pomůžeme při sepisování smluv. Naše klienty, právnické i fyzické osoby, zastupujeme před soudem či u přestupkového řízení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Právní služby v advokátní kanceláři Šumperk

Právní služby v advokátní kanceláři Šumperk

Komplexní právní služby se specializací na poradenství v oblasti občanského, obchodního, rodinného, pracovního a trestního práva. Advokátní kancelář Šumperk.