Zadavatelem microsite je firma Vinařství V & M Zborovský, v.o.s.Originální vinná kavárna ve vinařství, příjemné posezení ve vinotéce Velké Pavlovice

Přijďte ochutnat vynikající kávu, zákusky či zmrzlinu do originální vinné kavárny nebo si příjemně posedět ve vinotéce ve Vinařství V & M Zborovský, v.o.s. ve Velkých Pavlovicích.Navštivte originální vinnou kavárnu ve Vinařství V & M Zborovský, v.o.s. ve Velkých Pavlovicích. V kavárně na Vás čeká široká nabídka horkých a studených nápojů a italské kávy, podávaná personálem, který je proškolen uznávaným baristou. V kavárně také nabízíme občerstvení a pokrmy z nejlepších surovin a zdrojů.

Vinná kavárna ve vinařství má bezbariérový přístup a také venkovní zahrádku se zázemím pro cyklisty.

K příjemnému posezení můžete také využít prostory v přízemí a podzemí, kde se nachází firemní vinotéka a posezení ve sklepě. Prostory jsou vhodné i pro firemní jednání. Pro děti je připraven dětský koutek se spoustou hraček a tabulí na kreslení.

Přijeďte k nám ochutnat vynikající kávu a skleničku dobrého vína přímo do vinaře.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Firemní akce, oslavy, svatby a narozeniny pořádané ve vinném sklepě

Firemní akce, oslavy, svatby a narozeniny pořádané ve vinném sklepě

Uspořádejte firemní akci, oslavu, svatbu nebo narozeniny ve vinném sklepě ve vinařství na Jižní Moravě. Vinařství V & M Zborovský, v.o.s z Velkých Pavlovic Vám pronajímá vinný sklípek až pro 60 osob.


Prodej moravského vína přes e-shop – červené, bílé a růžové víno z vinařství z Jižní Moravy

Prodej moravského vína přes e-shop – červené, bílé a růžové víno z vinařství z Jižní Moravy

Nakupte si kvalitní moravská vína z pohodlí domova - Vinařství V & M Zborovský z Jižní Moravy prodává červená, bílá a růžová vína vlastní produkce prostřednictvím e-shopu.