Zadavatelem microsite je firma MILKEFFEKT, s.r.o.Výborný uzený sýr Jánošíkův oštěpek se hodí na grilování, opékání i k pečení na pánvi i v troubě

Skvělý uzený sýr z kvalitního kravského mléka, uzen na bukovém dřevě se griluje, peče či opéká na venkovních i elektrických grilech, v troubě i na pánvi. Vyrábí firma MILKEFEKT s.r.o.Těšíte se na letní grilování? Máte rádi dobrý sýr? Máte na něco dobrého a speciálního chuť? Dali by jste si i něco jiného než jen grilovaný hermelín? Pak zkuste si na grilu, ať už venkovním nebo elektrickém, připravit Jánošíkův oštěpek, který vyrábí firma MILKEFEKT s.r.o.

Naše firma se specializuje na výrobu tradičních českých a slovenských sýrů z kvalitních surovin.

Jánošíkův oštěpek se připravuje z kravského mléka a uzen je na bukovém dřevě, čímž získává unikátní vůni a chuť. Je vhodný k celoročnímu grilování, takže nemusíte čekat pouze na léto. Skvěle jej ogrilujete na venkovním, ale i elektrickém grilu.Ale připravit jej lze i v troubě nebo na pánvi.

Sýr se po zahřátí mírně nafoukne a změkne, ale nerozteče se a drží si po celou dobu úpravy svůj tvar.

Podávat jej můžete se zeleninou či s masem. Ale opravdová pochoutka je, pokud jej podáváte s brusinkovým džemem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Chutné marinované pařené sýry, i Sedlčanský hermelín, v zajímavých ...

Chutné marinované pařené sýry, i Sedlčanský hermelín, v zajímavých ...

Marinované pařené sýry ve stylových skleničkách, které mohou sloužit jako originální dárek, zakoupíte u firmy MILKEFEKT s.r.o. v Třinci, kde najdete podnikovou prodejnu. Velmi oblíben je náš hermelín.


Výroba tradičních sýrů – pařenice, korbačíky, oštěpky, sýrové nitě a ...

Výroba tradičních sýrů – pařenice, korbačíky, oštěpky, sýrové nitě a ...

Výrobou chutných tradičních českých i slovenských sýrů se zabývá společnost MILKEFFEKT s.r.o. se sídlem v Třinci. Sýrové nitě, tyčinky, korbačíky, pařenice, Beskydské fakury a mnoho dalšího.