Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Profesionální výkopové práce všeho druhu zajišťuje pro Brno a Blansko firma DS Partner s.r.o., která se zaměřuje na staveniště, základové desky novostaveb, bazény a rekonstrukce kanalizačních systémů.Poptáváte výkopové práce?

Pak kontaktujte firmu DS Partner s.r.o., která pro Brno a Blansko zajišťuje kompletní služby všeho druhu.

Zaměřujeme se převážně na staveniště, hloubení základových desek pro novostavby a základů pro bazény, rekonstrukce kanalizačních systémů, plynovodů a vodovodů za použití špičkové techniky. V případě zájmu rádi zajistíme odvoz vykopané zeminy a přípravu pracovní oblasti.

Ke každé zakázce přistupujeme s individuálním přístupem, kdy se maximálně snažíme přizpůsobit potřebám zákazníka. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita odvedené práce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zemní práce – úprava, tvarování rovinných, svažitých terénů včetně ...

Zemní práce – úprava, tvarování rovinných, svažitých terénů včetně ...

Firma DS Partner s.r.o provádí zemní práce v okolí Brna a Blanska. Upravujeme a tvarujeme rovinné nebo svažité terény a zajišťujeme práce s bagrem.


Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské,  ...

Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské, ...

Veškeré stavební práce provádí v okolí Brna a Blanska firma DS Partner. Provádíme zednické, obkladačské a sádrokartonářské práce a rekonstruujeme domy a bytová jádra.


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených ...

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených ...

Vnitrostátní a mezinárodní autodopravu zajišťuje v okolí Brna a Blanska firma DS partner s.r.o. Přepravujeme volně ložené zásilky i zboží na paletách