Zadavatelem microsite je firma ACHP služby s.r.o. vysoušení, sanaceSanace, izolace zdiva pomocí chemické injektáže - dodatečná hydroizolace vlhkého zdiva

Společnost ACHP služby s.r.o. z Bystřice pod Hostýnem provádí sanace, izolace zdiva pomocí chemické injektáže. Jde o řešení dodatečné hydroizolace zdiva. Působíme v regionu Zlínský, Olomoucký kraj.U starších domů bývá velkým problémem mokré zdivo, způsobené zemní vlhkostí. Řešením je dodatečná hydroizolace vlhkého zdiva. Rychlou a technicky jednoduchou metodou sanace, izolace zdiva je provedení chemické injektáže.

Nezávazné prohlídky objektů s návrhem sanace si můžete dohodnout u firmy ACHP služby s.r.o. z Bystřice pod Hostýnem, která působí na Moravě, převážně v lokalitě Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj.

Chemické injektáže:
- řeší dodatečnou horizontální i vertikální hydroizolaci základů proti vzlínající vlhkosti i tlakové vodě
- dodatečnou hydroizolaci zdiva provádíme pomocí infuzních vrtů s následnou tlakovou aplikací injektážního prostředku
- na volbu injektážního prostředku má vliv druh, charakter zdiva, stupeň jeho zavlhčení a zasolení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Podřezání zdiva diamantovým lanem - izolace kamenného, smíšeného, ...

Podřezání zdiva diamantovým lanem - izolace kamenného, smíšeného, ...

Firma ACHP služby s.r.o. provádí mechanické i chemické izolace zdiva v regionu Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj. U kamenného, smíšeného a betonového zdiva provádí podřezání diamantovým lanem.


Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného ...

Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného ...

Firma ACHP služby s.r.o. z Bystřice pod Hostýnem provádí izolace zdiva, působí v lokalitě Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský kraj. V rámci mechanické izolace provádí podřezání zdiva řetězovou pilou.