Zadavatelem microsite je firma Zahradní centrum Malinkovič - Důbrava s.r.o.Pestrobarevné letničky, balkónovky, dvouletky a voňavé bylinky – prodej v zahradnictví

Široký sortiment letniček, balkónovek a dvouletek, které zkrášlí okna a terasy zakoupíte v okolí Hodonína a Břeclavi v Zahradním centru Malinkovič a Důbrava. Prodáváme také různé druhy bylinek.Hledáte v okolí Břeclavi a Hodonína zahradnictví, kde je možné si vybrat různé druhy pestrobarevných letniček, balkónovek nebo dvouletek? Nebo si chcete na zahrádku nebo do květináče pořídit voňavé bylinky? Pak zamiřte do Zahradního centra Malinkovič a Důbrava.

Naše zahradní centrum můžete navštívit v Břeclavi nebo Hodoníně. Zakoupíte u nás letničky, balkónovky nebo dvouletky v různých barevných kombinacích, které zkrášlí vaše terasy, balkóny nebo vchody do domů.

Koupit u nás můžete tyto květiny i v ucelených konceptech – například letničky ve skupinách podle barev, barevný mix květin v jednom květináči, doplňkovou zeleň nebo pelargonie podle růstu (vzpřímené, plnokvěté).

Prodáváme také bohatý sortiment bylinek – léčivé byliny, přírodní repelenty nebo bylinky, které lze použít jako čerstvé kuchyňské koření nebo ozdobu letních nápojů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY