Microsite byla vložena dne:29.06.2020
ID microsite: 160253, počet zhlédnutí:  147
Zadavatelem microsite je firma

Ing.arch. CAJTHAMLOVÁ MARKÉTA

Architektonické návrhy veřejných a obytných budov

Architektonické návrhy novostaveb i rekonstrukci rodinných a bytových domů, veřejných budov, interiérů a nábytku zajišťuje architektonická projekční kancelář Ing.arch. Cajthamlová Markéta.

Architektonické návrhy rodinných domů, interiérůArchitektonická projekce veřejných budov, cukráren, kanceláříArchitektonická projekční kancelář Ing.arch. Cajthamlová Markéta - návrhy novostaveb a rekonstrukcí budov

Toužíte postavit nezapomenutelný dům, který zaujme a okouzlí Vás a spousty dalších lidí? Nechte si jej navrhnout od zkušeného architekta Ing.arch. Markéty Cajthamlové.
Zaměřuji se na projekci architektonicky zajímavých staveb, ať již rodinných a bytových domů nebo i veřejných budov, kanceláří, rekreačních objektů či wellness domků.
Realizuji i projekty a vizualizace interiérů domů a vnitřní architekturu v komerčních prostorech. Navrhnu nábytek přímo do Vašich prostor, podlahu i dekorace, které doplní a podtrhnou detail architektonického skvostu.
Zhotovím i návrh k rekonstrukci objektu.
Mé mnohaleté zkušenosti, řada ocenění a účast na výstavách jsou známkou profesionality a kvalitně odváděné práce. Ke každému projektu přistupuji zcela individuálně a dbám na přání a požadavky klientů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY