Zadavatelem microsite je firma Radek Petrášek - GEODETICKÁ KANCELÁŘGeodetické práce Bor

Geodetické služby za bezkonkurenční ceny. Kvalitní provedení a rychlé dodací lhůty. Vytyčování hranic pozemků, vyhotovování geometrických plánů, zaměřování a další geodetické práce v Plzeňském kraji.Potřebujete spolehlivého geodeta? Zajistíme Vám veškeré geodetické činnosti. Včas, kvalitně a za ceny nižší než u konkurence. Kontaktujte firmu Radek Petrášek – GEODETICKÁ KANCELÁŘ. Sídlím ve městě Bor nedaleko Tachova. Zajišťuji kompletní servis v oblasti zeměměřictví jako například vytyčování hranic pozemků, vyhotovování geometrických plánů, vytyčení stavby, geodetické práce, zaměření skutečného provedení stavby. Připravím Vám podklady pro pozemkové úpravy či vyhotovím dokumentaci pro získání Akceptačního protokolu Digitální technické mapy Plzeňského kraje. Poskytuji i široké spektrum dalších služeb v oblasti geodezie, kartografie a katastru nemovitostí. Pokud si nevíte rady, neváhejte se zeptat a vše zkonzultujeme. Radek Petrášek – GEODETICKÁ KANCELÁŘ to je záruka kvality a příznivé ceny v oblasti geodetických prací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Geodet Tachov - kompletní geodetické a zeměměřické práce

Geodet Tachov - kompletní geodetické a zeměměřické práce

Potřebujete vytyčit pozemek a hledáte zkušeného geodeta? Neváhejte a oslovte geodetickou kancelář v Tachově, která nabízí kompletní geodetické a zeměměřické práce.


Geodézie, kartografie, vytyčení staveb, vyhotovení geometrických plánů

Geodézie, kartografie, vytyčení staveb, vyhotovení geometrických plánů

Geodetické práce, kartografické služby, vytyčování staveb, pozemků, parcel, inženýrských sítí, vyhotovení geometrických plánů realizuje Radek Petrášek - GEODETICKÁ KANCELÁŘ.


Geodetická kancelář Bor, geodézie, vytyčení hranic pozemku, zaměřování, ...

Geodetická kancelář Bor, geodézie, vytyčení hranic pozemku, zaměřování, ...

Geodetická kancelář Bor, geodézie, vytyčení hranic pozemku, zaměřování, geometrické plány, vyhotovení dokumentace, digitální mapy, zaměření inženýrských sítí,Radek Petrášek GEODETICKÁ KANCELÁŘ Tachov