Zadavatelem microsite je firma Radek Petrášek - GEODETICKÁ KANCELÁŘGeodézie, kartografie, vytyčení staveb, vyhotovení geometrických plánů

Geodetické práce, kartografické služby, vytyčování staveb, pozemků, parcel, inženýrských sítí, vyhotovení geometrických plánů realizuje Radek Petrášek - GEODETICKÁ KANCELÁŘ.Potřebujete vytyčit pozemek pro výstavbu nemovitosti? S tím Vám pomůže naše Geodetická kancelář s geodety Radkem Petráškem, Bostlem a Stoklasou, která se nachází v Tachově. Nabízíme komplexní geodetické a kartografické služby. Vyměříme a vytyčíme polohopis, výškopis, hranice pozemku, parcely při scelení či rozdělování, stavbu před zahájením výstavby i hotové dílo, cestu, inženýrské sítě. Vyhotovíme geometrický plán, mapové podklady, podklady pro projekt, stavební dokumentaci objektu. Realizujeme geodetické práce pro pozemkové úpravy. Úzce spolupracujeme s katastrem nemovitostí. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, na nás se můžete spolehnout.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Geodetické práce Bor

Geodetické práce Bor

Geodetické služby za bezkonkurenční ceny. Kvalitní provedení a rychlé dodací lhůty. Vytyčování hranic pozemků, vyhotovování geometrických plánů, zaměřování a další geodetické práce v Plzeňském kraji.


Geodetická kancelář Bor, geodézie, vytyčení hranic pozemku, zaměřování, ...

Geodetická kancelář Bor, geodézie, vytyčení hranic pozemku, zaměřování, ...

Geodetická kancelář Bor, geodézie, vytyčení hranic pozemku, zaměřování, geometrické plány, vyhotovení dokumentace, digitální mapy, zaměření inženýrských sítí,Radek Petrášek GEODETICKÁ KANCELÁŘ Tachov


Geodet Tachov - kompletní geodetické a zeměměřické práce

Geodet Tachov - kompletní geodetické a zeměměřické práce

Potřebujete vytyčit pozemek a hledáte zkušeného geodeta? Neváhejte a oslovte geodetickou kancelář v Tachově, která nabízí kompletní geodetické a zeměměřické práce.