Zadavatelem microsite je firma Kamil Bílý průmyslové podlahyLité terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem do každého interiéru

Specialistou na lité terrazzo, teraco - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem je firma Kamil Bílý - průmyslové podlahy z Hranic. Teraco je vhodné do každého interiéru.Terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem realizuje firma Kamil Bílý - průmyslové podlahy z Hranic. Podlahářské služby poskytujeme zákazníkům v Zlínském, Moravskoslezském a Olomouckém kraji.

Lité terrazzo nazývané také teraco či teraso je vysoce odolná a dekorativní podlaha do interiéru. Terrazzo se vyznačuje dlouhou životností a širokou škálou vzorů a barevných provedení.

Podlaha teraco je vhodná do bytových interiérů i do sídel firem.
Jedná se o směs cementu, ušlechtilých kamenných drtí, mramoru, skla, křemene a barviv.
Využívá se pro lité dlažby nejen v koupelnách, ale i v chodbách nebo na terase, ale také i pro schodiště.

Terrazzové podlahy si oblíbíte pro jejich originalitu, variabilní design a vysoký lesk.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Realizace litých podlah - odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních ...

Realizace litých podlah - odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních ...

Lité originální pryskyřicové podlahy a odolné epoxidové stěrky do skladů, výstavních hal, kanceláří i autoservisů realizuje firma Kamil Bílý - Průmyslové podlahy.


Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, ...

Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, ...

Profesionální podlahářské práce zajišťuje firma Kamil Bílý z Hranic. Provádíme mechanicky a chemicky odolné lité průmyslové podlahy - polyuretanové, methylmetakrylátové a antistatické stěrky.