Jeřábnické práce, zemní a výkopové práce, manipulace břemen

Jeřábnické manipulace s těžkými a nadrozměrnými břemeny, práce autojeřábem, zemní a výkopové práce v Moravskoslezském kraji od firmy David Veverka.


Řešíte složitou manipulaci s nadrozměrnými objekty či potřebujete přemístit těžké břemeno a chcete mít tuto starost za sebou? Pomůžeme Vám. Jsme firma David Vaverka a zajišťujeme profesionální služby v oblasti jeřábnických prací. Tyto služby provádí vyškolení pracovníci za pomoci kvalitních autojeřábů. Ručíme za spolehlivý a profesionální tým našich pracovníků, kteří nemají problém i se zemními a výkopovými pracemi. Pokud Vás naše nabídka zaujala neváhejte nás telefonicky kontaktovat, nebo nás můžete navštívit. Působíme v Moravskoslezském kraji, ale není pro nás problém zrealizovat zakázky i v jiných krajích. Těšíme se na spolupráci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Jeřábnické práce, zemní práce, autojeřáb Frýdek-Místek, manipulace s těžkými břemeny

Jeřábnické práce, zemní práce, autojeřáb Frýdek-Místek, manipulace s těžkými břemeny
Jeřábnické práce, zemní práce, autojeřáb Frýdek-Místek, manipulace s těžkými břemeny, přemísťování velkých břemen za pomocí autojeřábu, zemní a výkopové práce.

Jeřábnické práce, manipulace s těžkými břemeny, autojeřábnické práce

Jeřábnické práce, manipulace s těžkými břemeny, autojeřábnické práce
Spolehlivé jeřábnické služby v rukou profesionálů naleznete u společnosti David Veverka - Jeřábnické práce z Třanovic u Frýdku-Místku. Zemní práce rychle a efektivně.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA David Veverka - Jeřábnické práce
WEBOVÁ STRÁNKA
David Veverka - Jeřábnické práce
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Třanovice 140
Třanovice 739 53

davidveverka@seznam.cz
+420 723 513 615


Najdete nás také zde:

ARES
captcha