Zadavatelem microsite je firma VIA-REK, a.s.Dezinfekční roztok na ruce i povrchy VIA –hand dezi 1l s rozprašovačem se jednoduše dávkuje

Prodejem dezinfekčního roztoku VIA-hand dezi s rozprašovačem, který je účinný proti virům a je vhodný pro použití na ruce i na povrchy, se zabývá na svém eshopu společnost VIA-REK, A.S.Sháníte účinnou dezinfekci, kterou lze použít nejen na ruce ale i na různé povrchy? Musí být účinná proti virům, tedy i proti COVID-19? Vyzkoušejte dezinfekční roztok VIA-hand dezi, který se snadno dávkuje díky rozprašovači. Objednávat můžete na eshopu společnosti VIA-REK, A.S.

Alkoholový dezinfekční roztok VIA-hand se prodává v balení po 1l s rozprašovačem a dále i ve větších objemech pro následné doplnění menší láhve. Je vhodný pro použití na ruce i na různé povrchy. Využijete jej tedy nejen v domácnostech, ale i v podnikatelských provozech, jako je například kadeřnictví či kosmetické salóny, obchody, školy atd.

Díky rozprašovači se jednoduše a dobře dávkuje. Je účinný proti virům, tedy i proti COVID-19. Je bez parfemace a přesto nemá nepříjemný zápach.

Tento biocidní přípravek je potřeba používat bezpečně a vždy si pečlivě přečtěte údaje na obalu před prvním použití.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bazénová chemie se postará o úpravu, chlorové ošetření bazénové vody i prevenci tvorby řas

Bazénová chemie se postará o úpravu, chlorové ošetření bazénové vody i prevenci tvorby řas

Bazénovou chemii značky Wetter vyrábí a prodává společnost VIA-REK a.s. Vhodná na úpravu a dezinfekci vody, prevenci tvorby řas, vločkování, chlorové ošetření bazénové vody.