Zadavatelem microsite je firma Turistická ubytovna Na Lesní FORTE-P, s.r.o.Dlouhodobé ubytování za výhodné ceny - ubytování pro cizince

Dlouhodobé ubytování za výhodné ceny a ubytování pro cizince za příznivé ceny zajišťuje v okolí Nového Jičína Turistická ubytovna Na Lesní.Hledáte dlouhodobé ubytování? Máte ve firmě zaměstnance ze zahraničí a hledáte pro ně dlouhodobé ubytování za rozumné ceny? Kontaktujte turistickou ubytovnu Na Lesní - poskytujeme dlouhodobé ubytování a ubytování pro cizince za výhodné ceny.

Součástí všech pokojů je vlastní koupelna a televize. V případě dlouhodobého ubytování je lůžkové povlečení měněno jedenkrát za 10 dní. Díky plně vybavenému zázemí je naše ubytovna vhodná pro dlouhodobé ubytování cizinců. Ti mají k dispozici plně vybavenou kuchyni (elektrická varná deska s digestoří, lednice s mrazničkou, mikrovlná trouba, varná konvice a veškeré potřebné nádobí - příbory, porcelán, sklo) a jídelnu. V celé ubytovací kapacitě je přístup k internetu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Levné krátkodobé ubytování - turistická ubytovna s úschovnou kol

Levné krátkodobé ubytování - turistická ubytovna s úschovnou kol

Krátkodobé ubytování s úschovnou kol za velmi příznivé a nízké ceny pro výletníky a cestovatele poskytuje v okolí Nového Jičína a Beskyd Turistická ubytovna Na lesní.