Osobní kouč, NLP individuální koučink podle mozku

Osobní kouč - paní Hedvika Juráková, Vám bude průvodcem osobním růstem. Pomůže Vám pomocí NLP individuálního koučinku dosáhnout Vašeho cíle, úspěchů v práci i soukromí. Působí v lokalitě Zlínský kraj.


individuální koučink podle mozku - nové obzory s námi najde každý
Pokud máte pocit, že se plácáte v osobním či profesním životě, správný směr Vám může pomoci najít osobní kouč. Při individuálním NLP koučinku se využívají principy práce s kapacitou mozku podle Neuro lingvistického programování k osobnímu růstu.
Kouč pomáhá klientovy podniknout konkrétní kroky, tak aby klient dosáhl svého cíle - úspěchu v práci, soukromí či rodině. Cílem je ujasnění priorit, získání odpovědnosti za vlastní život i naučit se efektivně řídit sám sebe.

V regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj působí jako osobní kouč paní Hedvika Juráková - neváhejte a domluvte si termín osobní konzultace na tel.:606689244 .

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Regresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese

Regresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese
Techniku Regresní terapie ovládá Hedvika Juráková a pomáhá klientům metodou regrese řešit psychické i fyzické potíže způsobené vlivem traumatických zážitků z minulosti. Působnost - Zlínský kraj.

Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management

Týmový koučink NLP - koučování teamů pro management
Hedvika Juráková se věnuje koučování teamů pro management. Jde o týmový koučink NLP, kdy se rozvíjí potenciál každého jednotlivce s cílem zlepšit výkon celého týmu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hedvika Juráková
WEBOVÁ STRÁNKA
Hedvika Juráková
noveobzory.cz
Adresa

Adresa

Stará Tenice 1213, budova Obzor
Uherské Hradiště 686 01

hedvika.jurakova@seznam.cz
+420 606 689 244


Najdete nás také zde:

ARES
captcha