Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního povolení, stavební dozor

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního povolení, stavební dozor, odborná úprava příček, kompletní elektroinstalace, inženýrská a projektová činnost - Vytastav Praha s.r.o.


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha
Vytastav Praha s.r.o.

Potřebujete rekonstrukci domu? Chtěli byste mít novou koupelnu, kuchyň či obývací pokoj? Pak kompletní rekonstrukce od nás je skvělé řešení. Nabízíme kompletní rekonstrukce rodinných domů v Praze a okolí. Naše společnost Vytastav Praha s.r.o. odvede perfektní práci.

Nabízíme bezplatné zpracování rozpočtů a vypracování návrhu kompletní rekonstrukce domu spolu s projektovým plánem. Zároveň nabízíme osobní konzultace v místě realizace, zajistíme stavební povolení, stavební dozor, architekta, stavební práce v oborech voda, topení, plyn, kompletní elektroinstalace nebo odbornou úpravu příček včetně bourání.

V případě zájmu o kompletní rekonstrukci nás kontaktujte, více informací naleznete na našich stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů
Komplexní stavební služby, výstavba a rekonstrukce obytných prostor, firemních a skladovacích budov, Návrh a realizaci provádí společnost Vytastav Praha s.r.o.

Rekonstrukce bytů, koupelen, Praha, Brno, 3D vizualizace

Rekonstrukce bytů, koupelen, Praha, Brno, 3D vizualizace
Kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader, domů i kanceláří v Praze a v Brně realizuje společnost Vytastav Praha s.r.o. Provádíme také projekční činnost s 3D vizualizací.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Vytastav Praha s.r.o. stavební společnost
WEBOVÁ STRÁNKA
Vytastav Praha s.r.o.
www.vytastav.cz
Adresa

Adresa

Kaprova 42/14
Praha 1 110 00

info@vytastav.cz
+420 773 231 315


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha