Microsite byla vložena dne:07.05.2020
ID microsite: 159778, počet zhlédnutí:  54
Zadavatelem microsite je firma

Vytastav Praha s.r.o.

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního povolení, stavební dozor

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního povolení, stavební dozor, odborná úprava příček, kompletní elektroinstalace, inženýrská a projektová činnost - Vytastav Praha s.r.o.

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů PrahaVýstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního povoleníVýstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, stavební dozor

Vytastav Praha s.r.o.

Potřebujete rekonstrukci domu? Chtěli byste mít novou koupelnu, kuchyň či obývací pokoj? Pak kompletní rekonstrukce od nás je skvělé řešení. Nabízíme kompletní rekonstrukce rodinných domů v Praze a okolí. Naše společnost Vytastav Praha s.r.o. odvede perfektní práci.

Nabízíme bezplatné zpracování rozpočtů a vypracování návrhu kompletní rekonstrukce domu spolu s projektovým plánem. Zároveň nabízíme osobní konzultace v místě realizace, zajistíme stavební povolení, stavební dozor, architekta, stavební práce v oborech voda, topení, plyn, kompletní elektroinstalace nebo odbornou úpravu příček včetně bourání.

V případě zájmu o kompletní rekonstrukci nás kontaktujte, více informací naleznete na našich stránkách.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Rekonstrukce bytů, koupelen, Praha, Brno, 3D vizualizace

Rekonstrukce bytů, koupelen, Praha, Brno, 3D vizualizace

Kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader, domů i kanceláří v Praze a v Brně realizuje společnost Vytastav Praha s.r.o. Provádíme také projekční činnost s 3D vizualizací.

Vytastav Praha s.r.o.
, Rekonstrukce a revitalizace
Služby, Výroba, Řemesla