Zadavatelem microsite je firma Vytastav Praha s.r.o. stavební společnostRekonstrukce bytů, koupelen, Praha, Brno, 3D vizualizace

Kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader, domů i kanceláří v Praze a v Brně realizuje společnost Vytastav Praha s.r.o. Provádíme také projekční činnost s 3D vizualizací.Toužíte po nové koupelně? Potřebujete přestavit umakartové bytové jádro za zděné či kompletně zmodernizovat celý byt? Neváhejte a kontaktujte naši společnost Vytastav Praha s.r.o., která působí v Praze i v Brně. Specializujeme se na provádění rekonstrukcí panelových i cihlových bytů, bytových jader, kanceláří či domů a půdních vestaveb. Zajišťujeme zednické, instalatérské, obkladačské práce, rozvory vody, odpadů, topení, plynu a elektroinstalací.
Pokud nemáte přesnou představu, jak by měl výsledek vypadat, nevadí, i s tímto Vám pomůžeme. Klientům poskytujeme architektonické služby a návrhy interiéru s 3D vizualizací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Komplexní stavební služby, výstavba a rekonstrukce obytných prostor, firemních a skladovacích budov, Návrh a realizaci provádí společnost Vytastav Praha s.r.o.


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního ...

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního ...

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního povolení, stavební dozor, odborná úprava příček, kompletní elektroinstalace, inženýrská a projektová činnost - Vytastav Praha s.r.o.