Microsite byla vložena dne:21.03.2019
ID microsite: 140499, počet zhlédnutí:  15
Zadavatelem microsite je firma

Vytastav Praha s.r.o.

Rekonstrukce bytů, koupelen, Praha, Brno, 3D vizualizace

Kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader, domů i kanceláří v Praze a v Brně realizuje společnost Vytastav Praha s.r.o. Provádíme také projekční činnost s 3D vizualizací.

Vytastav Praha s.r.o., rekonstrukce bytových jader, koupelenVytastav Praha s.r.o., Praha, Brno, rekonstrukce bytů, 3D vizualizaceVytastav Praha s.r.o., rekonstruke byt a koupelen, instalatérské a zednické práce

Toužíte po nové koupelně? Potřebujete přestavit umakartové bytové jádro za zděné či kompletně zmodernizovat celý byt? Neváhejte a kontaktujte naši společnost Vytastav Praha s.r.o., která působí v Praze i v Brně. Specializujeme se na provádění rekonstrukcí panelových i cihlových bytů, bytových jader, kanceláří či domů a půdních vestaveb. Zajišťujeme zednické, instalatérské, obkladačské práce, rozvory vody, odpadů, topení, plynu a elektroinstalací.
Pokud nemáte přesnou představu, jak by měl výsledek vypadat, nevadí, i s tímto Vám pomůžeme. Klientům poskytujeme architektonické služby a návrhy interiéru s 3D vizualizací.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního povolení,  stavební dozor

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního ...

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů Praha, zajištění stavebního povolení, stavební dozor, odborná úprava příček, kompletní elektroinstalace, inženýrská a projektová činnost - Vytastav Praha s.r.o.

Vytastav Praha s.r.o.