Zadavatelem microsite je firma Pohřební služba Fric s.r.o.Pohřební služba Kladno, obřady, kremace, převoz, tisk parte, květinová výzdoba, hudba, pohřby

Pohřební služba Kladno, obřady, kremace s obřadem, bez obřadu, nepřetržitý převoz, tisk parte, květinová výzdoba, hudba, pohřby do země, komplexní pohřební služby - Pohřební služba Fric s.r.o.


Pohřební služba Fric s.r.o. Kladno se postará o důstojné rozloučení v kruhu rodiny. Pomůžeme Vám se zařízením všeho potřebného pro důstojný pohřeb, který by si zesnulý jistě přál. Fungujeme nepřetržitě a zajišťujeme pro vás kompletní zařízení pohřbu nebo kremace.

Zajišťujeme převoz zesnulého a zařízení všech náležitostí a formalit. Dále pak tisk parte, květinovou výzdobu, smuteční hudbu a obřad.

Poskytujeme rozsah pohřebních služeb, kde si sami zvolíte způsob obřadu, např. kremace s obřadem, bez obřadu nebo pohřby do země.

Pořádání pohřbů a kremací - Pohřební služba Fric s.r.o. Kladno.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohřební služba Fric Slaný, pořádání pohřbů a převozy zesnulých, ...

Pohřební služba Fric Slaný, pořádání pohřbů a převozy zesnulých, ...

Pohřební služba Fric Slaný, pořádání pohřbů a převozy zesnulých, květinová výzdoba, kremace, pohřby do země, tisk parte, prodej rakví, smuteční obřady.