Zadavatelem microsite je firma Petr Svoboda Sedací soupravy VysočinaModerní sedací soupravy - dovoz nové a odvoz staré sedačky na separační dvůr

Moderní sedací soupravy dodává v Jihlavě a okolí firma pane Petra Svobody - Sedací soupravy Vysočina, která se vám postará o dovoz nové sedačky a odvoz té staré na separační dvůr.Poptáváte novou pohovku?

Pak se obraťte na firmu pana Petra Svobody – Sedací soupravy Vysočina, která v Jihlavě a okolí dodává moderní sedací soupravy.

Sedačky si můžete prohlédnout na webových stránkách nebo v našem showroomu ve Žďáru nad Sázavou. Vybrat si můžete ze 60 vystavených rozkládacích, rohových, kožených a čalouněných typů jednotlivě či v setech s křesly a taburety.

Dovoz sedací soupravy je cela zdarma. Firma také zajišťuje vynesení pohovky až do bytu a odvoz té staré na separační dvůr, přičemž cena je stanovena podle vzájemné dohody.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rozkládací sedací soupravy - sedačky pro každodenní spaní,  prodej

Rozkládací sedací soupravy - sedačky pro každodenní spaní, prodej

Rozkládací sedací soupravy pro každodenní spaní prodává firma Petr Svoboda - Sedací soupravy Vysočina ze Žďáru nad Sázavou. V Jihlavě a okolí dodáváme pohodlné sedačky také pro menší prostory.


Komfortní sedací soupravy pro váš domov - prodej, dovoz

Komfortní sedací soupravy pro váš domov - prodej, dovoz

Komfortní sedací soupravy prodává firma pana Petra Svobody ze Žďáru nad Sázavou - Sedací soupravy Vysočina, která dodává kvalitní nábytek pro zákazníky z Havlíčkova Brodu a okolí.