Vodní zahradnictví se zaměřením na pěstování vodních a bahenních rostlin, výstavba jezírekPěstováním a prodejem vodních rostlin, okrasných travin i trvalek se zabývá společnost Vodní Zahrada PhDr. Iva Doležalová sídlící v obci Komořany u Vyškova.

Experty na vodní rostliny naleznete u firmy Vodní Zahrada PhDr. Iva Doležalová se sídlem na Praze 8.

V našem vodním zahradnictví se zabýváme pěstováním vodních a bahenních rostlin, okrasných travin i trvalek. K dispozici máme bohatý výběr těchto skutečně speciálních rostlin, jež jsme si sami s láskou vyprodukovali. Na naší prodejně v Ďáblicích si můžete vybrat rostliny, které jsou zde připraveny v desítkách až stovkách kusů. Důležitou součástí našich činností jsou realizace a výstavby okrasných jezírek, zahradních prvků i přírodních koupacích biotopů. V rámci našich služeb poskytujeme odborné poradenství a konzultace.Zadavatelem microsite je firma 

Vodní Zahrada PhDr. Iva DoležalováVytvoříme pro Vás video jakéhokoli typu. Realizujeme projekty na klíč, on-line přenosy, virtuální studia a prostředí, mediální tréninky, digitalizujeme a lokalizujeme videa.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Bylinky a léčivky – více než 100 druhů nabízí bylinková zahrádka Zahradnictví Petro

Zahradnictví Petro Mělník Fuchsie, chryzantémy, bylinky

Bylinky a léčivky – více než 100 druhů nabízí bylinková zahrádka Zahradnictví Petro

Máte rádi bylinky a chcete je mít po ruce čerstvé od jara až do podzimu? Pestrý výběr známých i méně obvyklých druhů léčivek a bylinek seženete v bylinkové zahrádce Zahradnictví Petro v Mělníce.


Prodej okrasných rostlin, keřů a příslušenství na zahradu –  keramika, okrasný štěrk

Zahradní centrum Morávkovo ASTRA LEDNICE s.r.o.

Prodej okrasných rostlin, keřů a příslušenství na zahradu – keramika, okrasný štěrk

V zahradním centru Morávkovo v Lednici zakoupíte různé druhy okrasných rostlin a keřů. Prodáváme také široký sortiment příslušenství na zahradu, jako jsou květináče, keramika nebo okrasný štěrk.


Velkoobchod ovocných a okrasných dřevin – ovocná školka, vlastní produkce i tuzemský dovoz

Školní statek, Opava, příspěvková organizace

Velkoobchod ovocných a okrasných dřevin – ovocná školka, vlastní produkce i tuzemský dovoz

Velkoobchodní prodej ovocných a okrasných dřevin na Školním statku v Opavě na Olomoucké ulici. Široký sortiment výpěstků z produkce školního statku, ale také výpěstků ze zahraničí.


Prodej různých druhů jehličnanů, které se hodí na každou zahradu –  poradenství

ZAHRADNICTVÍ Urban

Prodej různých druhů jehličnanů, které se hodí na každou zahradu – poradenství

Zahradnictví Urban v obci Želešice na jihu Brna se specializuje nejen na prodej ovocných stromků, ale i na prodej různých druhů jehličnanů. Rádi Vám poradíme s výběrem stromku na Vaší zahradu.


Prodejní výstava fuchsií, pelargonií a surfinií s prohlídkou bylinkové zahrady

Zahradnictví Petro Mělník Fuchsie, chryzantémy, bylinky

Prodejní výstava fuchsií, pelargonií a surfinií s prohlídkou bylinkové zahrady

Výstava fuchsií v Zahradnictví Petro Mělník potěší všechny milovníky balkonových rostlin. Kromě fuchsií se mohou těšit na pelargonie, surfínie, Million Bells či Mandevily.