Zadavatelem microsite je firma HTB - Požární ochrana a.s.Servis a revize hasících přístrojů, kontroly a plnění tlakových lahví plynem CO2

Komplexní služby spojené s hasícími přístroji, servis, prodej, revize, kontroly a plnění tlakových lahví plynem CO2, zajišťuje společnost HTB – Požární ochrana a.s. v Ostravě a v Jihlavě.Potřebujete pravidelné kontroly tlakových lahví a jejich doplnění plynem? Hledáte společnost, která se postará o servis hasících přístrojů? Oslovte společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě a s pobočkou v Jihlavě. Hasící přístroje dodáváme po celé České republice.

U hasících přístrojů, které jsou vyráběné dle platných norem poskytujeme tyto služby:
- výroba
- dodávka
- periodická kontrola
- plnění

Druhy:
- přenosné a pojízdné
- práškové
- vodní
- pěnové
- plynové
- mlhové
- s náplní CO2

U tlakových lahví zajišťujeme plnění plynem CO2 do vlastních nádob od hmotnosti 100 g až do hmotnosti 100 kg pro právnické i fyzické osoby.

U hasících přístrojů a u nádob sloužících k přepravě plynu CO2 provádíme periodické tlakové zkoušky, které tyto láhve musí mít.

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Hasicí přístroje pro kolaudaci rodinného domu, splňující vyhlášku o ...

Hasicí přístroje pro kolaudaci rodinného domu, splňující vyhlášku o ...

Hasicí práškový přístroj, vhodný do domácnosti, při kolaudaci rodinných domů, splňující parametry dle vyhlášky o technických podmínkách PO staveb, dodává firma HTB – Požární ochrana a.s. v Ostravě.


Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění ...

Výkonná motorová plovoucí čerpadla s nízkou spotřebou najdou uplatnění ...

Prodejem a dodávkou motorových plovoucích čerpadel řady Niagara se zabývá společnost HTB – Požární ochrana a.s. v Ostravě. Čerpadla ocení nejen HSZ, ale všude tam, kde je potřeba odčerpat vodu.