Zadavatelem microsite je firma Notářská kancelář JUDr. Ivo PaříkKancelář notáře, vyřízení pozůstalosti, darovací i kupní smlouvy, úschova listin, Kolín

Profesionální notářské služby poskytuje Notářská kancelář JUDr. Ivo Pařík z Kolína. Pomáháme v oblasti právních úkonů od řešení dědických smluv přes převody nemovitostí až po úschovy listin.Pomoc s pozůstalostí i vyhotovením předmanželské smlouvy poskytuje Notářská kancelář JUDr. Ivo Pařík z Kolína.

Pro naše klienty zajišťujeme kompletní portfolio služeb od dědického řízení až po úschovy cenných listin a papírů. Dále provádíme veškeré právní úkony, které jsou jakkoli spojené s převodem nemovitostí, s kupními, darovacími i majetkovými smlouvami. Díky našim mnohaletým zkušenostem si hravě poradíme ve věcech ověřování pravosti podpisů na nejrůznějších listinách i se zápisem společnosti do obchodního rejstříku. Našim klientům garantujeme prvotřídní notářské služby doplněné navíc o ryze individuální přístup.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Notářské služby, ověřování dokumentů, majetkové smlouvy, Czech Point

Notářské služby, ověřování dokumentů, majetkové smlouvy, Czech Point

Komplexní notářské a listinné služby včetně služeb Czech Point Vám zajistí Notářská kancelář JUDr. Ivo Paříka se sídlem v Kolíně na ul. Politických vězňů 44.