Microsite byla vložena dne:05.12.2019
ID microsite: 153626, počet zhlédnutí:  114
Zadavatelem microsite je firma

S.A.F. Praha spol. s r.o.

Technologie pro povrchové úpravy produktů, tryskací, metalizační, lakovací zařízení

Stroje pro rovnoměrný žárový nástřik na kovové materiály i plastové hmoty naleznete u společnosti S.A.F. Praha spol. s r.o. z obce Přišimasy. Kvalitní povrchová úprava včetně dodávky a montáže.

Technologie pro povrchové úpravy produktůTryskací, metalizační a lakovací zařízení, S.A.F. Praha spol. s r.o.Pneumatické tryskací boxy, metalizační kabiny, výroba a montáž

Pestrým sortimentem zařízení pro tryskání a žárové stříkání kovů i nekovů disponuje společnost S.A.F. Praha spol. s r.o. z obce Přišimasy.

Připraveny máme kvalitní technologie pro nejrůznější povrchové úpravy produktů, jako je žárové stříkání, tryskání, lakování i odmašťování. Vybrat si můžete z řady výkonných tryskacích, metalizačních a lakovacích zařízení, jež jsou vhodná nejen pro kovy, ale také pro plastové hmoty. Vyrábíme a dodáváme jak kusy jednotlivých zařízení, tak i celé technologické soubory, u kterých navíc zajišťujeme rychlou dodávku a odbornou montáž. K dispozici máme pneumatické a mobilní tryskací boxy, metalizační kabiny, odsávací stěny a v neposlední řadě i sušící a odmašťovací kabiny včetně příslušenství.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výroba, prodej odlučovače prachu Český Brod

Výroba, prodej odlučovače prachu Český Brod

Společnost S.A.F. Praha spol. s r.o. vyrábí a dodává odlučovače prachu. Odlučovače prachu jsou vhodné pro odsávání a odlučování suchých, nemastných kovových i nekovových prachů a drobných mechanických částic vznikajících při procesu mechanických úprav povrchu. Naopak nejsou vhodné pro odsávání a odlučování suchých, nemastných kovových i ...

S.A.F. Praha spol. s r.o.