Zahradnické produkty, hnojivo, mulčovací kůra, substráty, zemina

Zahradnické produkty přímo od výrobce ASB GRÜNLAND spol. s r. o. pro profesionály, realizační firmy či zahrádkáře nabízíme hnojivo, mulčovací kůra, substráty, zemina.


ASB GRÜNLAND spol. s r. o., zahradnické potřeby pro krásnou zahradu
Chcete mít krásnou zahradu a kvalitní trávník? Společnost ASB GRÜNLAND spol. s r. o. Vám nabízí kompletní sortiment zahradnických produktů vlastní výroby, které jdou vhodné pro profesionální pěstitele, realizační firmy, golfová a fotbalová hřiště, školy a školky nebo pro zahrádkáře.
Jsme zavedená společnost s mnohaletými zkušenostmi a odbornými znalostmi. Najdete nás v obci Žár ležící v okrese České Budějovice. Zajistěte vitalitu své zahradě díky našim pěstebním substrátům a zeminám, které pomohou kvalitně podpořit růst vašich rostlin a přidejte jí na kráse s pomocí mulčovací kůry nebo dekoračních materiálů.
Produkty z řady ORGANIC line neobsahují žádné chemické ani syntetické přísady a jsou vhodné i pro ekologické zemědělství.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Potřeby pro zahradníky – hnojiva, substráty i květináče

Potřeby pro zahradníky – hnojiva, substráty i květináče
Výroba a distribuce prvotřídních zahradních produktů a pěstebních médií pro zahradnictví. Hnojiva, mulčovací kůry, substráty a další pomocné prostředky vhodné pro ekologické zemědělství.

Zahradnictví, výroba substrátů, hnojiva, zemina Žár, zahradnické produkty, organická hnojiva, kůra

Zahradnictví, výroba substrátů, hnojiva, zemina Žár, zahradnické produkty, organická hnojiva, kůra
Zahradnictví, výroba substrátů, hnojiva, zemina Žár, zahradnické produkty, organická hnojiva, mulčovací kůra, přípravky podporujícími růst.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ASB GRÜNLAND spol. s r. o. zahradnické produkty
WEBOVÁ STRÁNKA
ASB GRÜNLAND spol. s r. o.
asbgreenworld.com
Adresa

Adresa

Žár 38
Žár 374 01

obchod@asbgreenworld.cz
+420 386 362 476


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha