Zadavatelem microsite je firma ASB GRÜNLAND spol. s r. o.Zahradnické produkty, hnojivo, mulčovací kůra, substráty, zemina

Zahradnické produkty přímo od výrobce ASB GRÜNLAND spol. s r. o. pro profesionály, realizační firmy či zahrádkáře nabízíme hnojivo, mulčovací kůra, substráty, zemina.Chcete mít krásnou zahradu a kvalitní trávník? Společnost ASB GRÜNLAND spol. s r. o. Vám nabízí kompletní sortiment zahradnických produktů vlastní výroby, které jdou vhodné pro profesionální pěstitele, realizační firmy, golfová a fotbalová hřiště, školy a školky nebo pro zahrádkáře.
Jsme zavedená společnost s mnohaletými zkušenostmi a odbornými znalostmi. Najdete nás v obci Žár ležící v okrese České Budějovice. Zajistěte vitalitu své zahradě díky našim pěstebním substrátům a zeminám, které pomohou kvalitně podpořit růst vašich rostlin a přidejte jí na kráse s pomocí mulčovací kůry nebo dekoračních materiálů.
Produkty z řady ORGANIC line neobsahují žádné chemické ani syntetické přísady a jsou vhodné i pro ekologické zemědělství.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY