Potřeby pro zahradníky – hnojiva, substráty i květináče

Výroba a distribuce prvotřídních zahradních produktů a pěstebních médií pro zahradnictví. Hnojiva, mulčovací kůry, substráty a další pomocné prostředky vhodné pro ekologické zemědělství.Hledáte spolehlivého dodavatele zahradních produktů? Naše rodinná firma ASB GRÜNLAND spol. s r.o. se zabývá výrobou a distribucí prvotřídních zahradních produktů.
Náš sortiment zahrnuje vše od hnojiv, zeminy do květináčů, mulčovací kůry až po substráty a další zahradní produkty. Naše společnost ASB GRÜNLAND spol. s r. o. Vám nabízí tři produktové řady, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zahradník. Řada ORGANIC, PREMIUM a STANDARD. Všechny produkty řady ORGANIC neobsahují chemicko-syntetické přísady, jsou tedy vhodné pro ekologické zemědělství podle nařízení ES 834/2007. Pokud chcete pro Vaši zahradu ty nejkvalitnější výrobky, nakupujte u ASB GRÜNLAND spol. s r. o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zahradnictví, výroba substrátů, hnojiva, zemina Žár, zahradnické ...

Zahradnictví, výroba substrátů, hnojiva, zemina Žár, zahradnické ...

Zahradnictví, výroba substrátů, hnojiva, zemina Žár, zahradnické produkty, organická hnojiva, mulčovací kůra, přípravky podporujícími růst.


Zahradnické produkty, hnojivo, mulčovací kůra, substráty, zemina

Zahradnické produkty, hnojivo, mulčovací kůra, substráty, zemina

Zahradnické produkty přímo od výrobce ASB GRÜNLAND spol. s r. o. pro profesionály, realizační firmy či zahrádkáře nabízíme hnojivo, mulčovací kůra, substráty, zemina.