Microsite byla vložena dne:21.10.2019
ID microsite: 152201, počet zhlédnutí:  28
Zadavatelem microsite je firma

LUCKY HORSE, s.r.o.

Sedlářství, výroba jezdeckých potřeb, vše pro koně a westernové záliby, maloobchodní prodej

Sedla ve westernovém stylu vyrábí sedlářská dílna LUCKY HORSE, s.r.o. z Prahy 7. Disponujeme bohatým westernovým sortimentem pro country restaurace, filmové producenty i reklamní agentury.

Sedlářství, výroba jezdeckých potřebVše pro koně a westernové záliby, LUCKY HORSE, s.r.o.Maloobchodní prodej, produkty ze Severní i Jižní Ameriky a Austrálie

Kvalitní a stylová jezdecká sedla Vám vyrobí sedlářská dílna
LUCKY HORSE, s.r.o. z Prahy 7.

Zabýváme se výrobou pravých westernových sedel, která jsou vhodná nejen pro milovníky koní, ale pro všechny příznivce tohoto životního stylu. V našem sedlářství máme připravenou nejen sedlářkou a kožedělnou výrobu, ale vše, co nějakým způsobem souvisí s koňmi a dalšími westernovými zálibami. Disponujeme pestrým sortimentem westernových potřeb, jež v současnosti ocení především provozovatelé country restaurací, filmoví producenti a reklamní agentury. Pracovní činnost dále rozšiřujeme o krejčovské kapacity včetně strojového vyšívání. Kromě samotné výroby nově zajišťujeme maloobchodní prodej, kdy dovážíme originální produkty ze Severní i Jižní Ameriky a Austrálie.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Chovatelské potřeby
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba