Odborná preventivní a léčebná péče Rakovník, pediatrie

Odborná preventivní, diagnostická a léčebná péče o děti a dorost ve městě Rakovník, profesionální pediatrický přístup k dětem od novorozence po 19 let poskytuje MUDr. Helena Šretterová.Přestěhovali jste se s dětmi do města Rakovník či jeho okolí nebo zde žijete a očekáváte narození potomka? Každé dítě by mělo být zaregistrováno u praktického lékaře pro děti a dorost. Proto se zapište k paní MUDr. Heleně Šretterové, která má ordinaci v Rakovníku.
V ambulanci zajišťujeme odbornou preventivní péči a poradnu pro novorozence, kojence, batolata, předškoláky, školáky i dospívající. Jako profesionální pediatr kontroluji správný vývoj dítěte a ochotně poradíme ohledně péče a stravování. Provádíme aplikaci povinných i volitelných očkovacích látek, testy CRP, měření hladiny cukru v krvi, rozbor moči a odběry biologického materiálu. Zajišťujeme také diagnostickou a léčebnou péči.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Odborná preventivní péče a poradna pro kojence Rakovník – očkování, ...

Odborná preventivní péče a poradna pro kojence Rakovník – očkování, ...

Čekáte miminko? Odbornou preventivní péči a odpovědi na otázky ohledně péče o dítě Vám poskytne v Rakovníku v poradně pro kojence MUDr. Helena Šretterová, praktická lékařka pro děti a dorost.


Praktický lékař pro děti a dorost, pediatrie, ordinace v Rakovníku

Praktický lékař pro děti a dorost, pediatrie, ordinace v Rakovníku

Hledáte pro Vaše dítě zkušeného pediatra, praktického lékaře pro děti a mládež v Rakovníku a okolí? Obraťte se na pediatrickou ordinaci MUDr. Heleny Šretterové.