Zadavatelem microsite je firma PROKONZULTA, a.s.Pozemky z aukce a veřejné dražby – prodej levných stavebních parcel

Stavební parcely, lesy i zemědělské areály za výhodné ceny prodává společnost PROKONZULTA s.r.o. z Brna formou veřejné dražby a aukce do společného či samostatného vlastnictví.Cenově dostupné pozemky naleznete u společnosti PROKONZULTA s.r.o. z Brna, která se zabývá kompletní přípravou a realizací aukcí či veřejných dražeb.

Poskytujeme možnost výhodné koupě pozemků v aukci či dražbě pro váš budoucí domov nebo užitkovou stavbu.

Naleznete u nás široký výběr stavebních pozemků, lesů a zemědělských areálů, které si můžete zakoupit do osobního vlastnictví či spolumajitelství.

Našimi klienty jsou správci konkurzních podstat, likvidátoři, samosprávní územní celky a obce z oblasti Brna, Frýdku – Místku, Žďáru nad Sázavou a jiných lokalit.

Na webových stránkách naleznete reference z již uskutečněných dražeb, které vás jistě přesvědčí o naší profesionalitě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zprostředkování výhodných rodinných domů formou aukce a veřejné dražby

Zprostředkování výhodných rodinných domů formou aukce a veřejné dražby

O prodej rodinných domů za velmi výhodné ceny se vám postará firma PROKONZULTA a.s, jež zajišťuje aukční a veřejnou dražební činnost nejen nemovitostí pro zájemce, klienty z Brna a blízkého okolí.


Veřejná dražba bytů za velmi výhodné ceny

Veřejná dražba bytů za velmi výhodné ceny

Dostupností bytů za výhodné ceny se zabývá firma PROKONZULTA a.s., jež realizuje prodej nemovitostí především formou aukční činnosti a veřejné dražby pro zájemce z Brna a okolí.


Profesionální zajištění dražeb nemovitostí, podniků i movitých věcí, ...

Profesionální zajištění dražeb nemovitostí, podniků i movitých věcí, ...

Organizaci a následnou realizaci veřejné dražby Vám zajistí zkušená společnost PROKONZULTA, a.s. z Brna. Kvalitní služby pro správce konkurzů, likvidátory i samosprávné územní celky.