Bezpečnostní agentura Praha, ostraha objektů, ochrana osob, obsluha vjezdových branOchranu majetku i osob v celé České republice zajišťuje Agentura IPSO s.r.o. z Prahy 5 – Třebonice. Disponujeme moderní technikou a zaměstnáváme vysoce kvalifikované spolehlivé vrátné i strážné.

Mějte majetek pod kontrolou s bezpečnostní agenturou
Agentura IPSO s.r.o. se sídlem na Praze 5 – Třebonice.

Zajistíme ostrahu a ochranu Vašeho majetku i osob na území celé České republiky. Zaměstnáváme vysoce kvalifikované a zodpovědné vrátné, kteří se postarají o kompletní obsluhu vjezdových bran do areálů, kontrolují oprávněnost vjezdů, výjezdů i celkový pohyb osob a materiálu. Pomocí moderní techniky i zodpovědných strážných zajistíme preventivní ostrahu pro Vaše firemní objekty a společně předejdeme případnému požáru, vandalismu či jiné trestné činnosti. Všichni naši zaměstnanci jsou profesionálové s vysokou psychickou i fyzickou odolností. Nezbytnou součástí našich služeb je maximální diskrétnost a individuální přístup, který uplatňujeme zejména v závislosti na druhu akce.Zadavatelem microsite je firma 

Agentura IPSO s.r.o.Obrábění kovů, CNC v Libereckém kraji.

Obrábění kovů, CNC v Libereckém kraji

Fasádnické a stavební práce, malířství a ostatní pomocné práce Praha, natěračské práce.

Fasádnické a stavební práce, malířství a ostatní pomocné práce Praha, natěračské práce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Bezpečný převoz cenin a finanční hotovosti

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Bezpečný převoz cenin a finanční hotovosti

Bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. se postará o bezpečný převoz Vašich cenin nebo finanční hotovosti vlastními nebo klientskými vozy v Brně a okolí.


Detektivní služby Kladno

USIR s.r.o. Bezpečnostní agentura Kladno

Detektivní služby Kladno

Komplexní detektivní služby, sledování a pátrání po osobách a věcech. Rychlé jednání, diskrétnost a profesionalita. Detektivní služby Vám poskytuje naše společnost USIR s.r.o. z Kladna.


Osobní ochranka a osobní řidič-bezpečnostní agentura, ostraha Brno

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Osobní ochranka a osobní řidič-bezpečnostní agentura, ostraha Brno

Osobní doprovod při schůzkách a jednáních nebo dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, zajišťuje bezpečnostní agentura TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.


Bezpečnostní a detektivní služby, střežení objektů

BPP Innoxius s.r.o.

Bezpečnostní a detektivní služby, střežení objektů

Bezpečnostní práce, střežení firem, areálů a obytných domů, pátrání po osobách, prověřování nemovitostí, vyhledání odcizených věcí to vše zvládne BPP Innoxius s.r.o.


Pult centrální ochrany - účinná dálková ostraha objektů, Praha 8 a okolí

ELZA-TECH s.r.o. Pult centrální ochrany - PCO Praha

Pult centrální ochrany - účinná dálková ostraha objektů, Praha 8 a okolí

Hledáte způsob, jak účinně ochránit jakýkoliv komerční či soukromý objekt? Pult centrální ochrany od bezpečnostní agentury ELZA-TECH z Prahy je ideálním řešením.