Povinné očkování kojenců - ochrana dětí proti záškrtu, dětské obrně, spalničkám, zarděnkám a příušnicím

Očkování je důležité opatření proti infekčním nemocem. MUDr. Anna Látalová Konice poskytuje očkování kojenců a dětí proti záškrtu, dětské obrně, spalničkám, zarděnkám a příušnicím a dalším nemocem.Chraňte své děti proti infekčním onemocněním. Povinné i nadstandardní očkovaní pro kojence a děti poskytuje MUDr. Anna Látalová, která ordinuje v obci Konice v okrese Prostějov.

Díky očkování zajistíte ochranu dítěte proti záškrtu, tetanu, černému kašli, dětské obrně, Hemophilu B, virové hepatitidě B, spalničkám, zarděnkám a příušnicím.

Navrhneme přesné načasování pro jednotlivá očkování s ohledem na zdravotní stav dítěte.

Povinné, nadstandardní, doplňkové očkování:
- proti pneumokokům, rotavirům, meningokokům, virové hepatitidě A a planým neštovicím, viru klíšťové encefalitidy, proti HPV infekcím.
- FSME, ENCEPUR, Havrix, Avaxim, TWINRIX, VARILRIX, Prevenar, Synflorix, NEISVAC-C, MENJUGATE, Meningo A+C, Nimenrix, SILGARD, Cervarix, Rotarix, Rotateq.

Očkování se provádí zásadně u zdravých dětí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

O zdraví vašich dětí se v okolí Konic postarají v pediatrické ordinaci MUDr. Anny Látalové BEMEDILA s.r.o. Poskytujeme lékařskou péči pro děti a dorost do 18 let.


Pediatrie, ordinace praktické lékařky pro děti a dorost Konice, okres ...

Pediatrie, ordinace praktické lékařky pro děti a dorost Konice, okres ...

Pediatrie, nastřelení náušnic, léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost poskytuje praktická lékařka MUDr. Anna Látalová, která ordinuje v obci Konice v okres Prostějov.