Pediatrie, ordinace praktické lékařky pro děti a dorost Konice, okres Prostějov

Pediatrie, nastřelení náušnic, léčebnou a preventivní péči pro děti a dorost poskytuje praktická lékařka MUDr. Anna Látalová, která ordinuje v obci Konice v okres Prostějov.Bydlíte v okrese Prostějov a chcete pro své dítě spolehlivého pediatra? Obraťte se na praktickou lékařku pro děti a dorost MUDr. Annu Látalovou, BAMEDILA s.r.o., která má ordinaci v obci Konice. Spolu se zdravotní sestrou Michaelou Faltýnkovou a Vendulou Hegrovou poskytuje komplexní zdravotní služby, preventivní i léčebnou péči pro novorozence, kojence a děti do 18 let. Provádíme zdravotní vyšetření, CRP testy, odběry krve a biologického materiálu, analýzu moči, aplikaci očkovací látky, očkování povinná i nadstandartní, nastřelování náušnic. V naší ordinaci Vám poradíme i v oblasti homeopatie.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Povinné očkování kojenců - ochrana dětí proti záškrtu, dětské obrně, ...

Povinné očkování kojenců - ochrana dětí proti záškrtu, dětské obrně, ...

Očkování je důležité opatření proti infekčním nemocem. MUDr. Anna Látalová Konice poskytuje očkování kojenců a dětí proti záškrtu, dětské obrně, spalničkám, zarděnkám a příušnicím a dalším nemocem.


Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

O zdraví vašich dětí se v okolí Konic postarají v pediatrické ordinaci MUDr. Anny Látalové BEMEDILA s.r.o. Poskytujeme lékařskou péči pro děti a dorost do 18 let.