Motorky pro děti Minicross , Pitbike - prodej, servis a náhradní díly

Udělejte radost svým malým závodníkům. Vyberte si v prodejně Pavel Palme v Boskovicích motokrosové motorky, Minicross a Pitbike za příznivé ceny včetně servisu a zajištění náhradních dílů.Motocykly Pitbike a Minicross – motorky za příznivé ceny pro malé i velké milovníky motorek.
Velký výběr motorek pro děti naleznete v prodejně Pavel Palme ve Skalici nad Svitavou blízko Boskovic. Součástí prodejny je také servis a zajištění náhradních dílů.

Prodej, servis a náhradní díly:
- dětské motocykly Pitbike, Minicross
- motocykly s obsahem 125ccm
- krosové motorky pro jízdu v terénu
- dětské čtyřkolky.

Prodáváme kvalitní značkové motorky. Nabízíme pozáruční servis všech druhů a značek.

Pitbike i Minicross jsou v posledních letech velmi oblíbenou a vyhledávanou zábavou u všech věkových kategorií. Na Pitbike můžete provozovat motokros, supercross, supermoto atd. Pitbike jsou určeny dětem i dospělým, stačí si zvolit vhodnou velikost a přiměřený výkon.
Navštivte nás, rádi Vám poradíme s výběrem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Motocykly XMOTOS - prodej, servis a náhradní díly, manuální i ...

Motocykly XMOTOS - prodej, servis a náhradní díly, manuální i ...

Prodej motocyklů XMOTOS s manuálním i automatickým řazením a jejich servis zajišťuje Pavel Palme pro zákazníky z okolí Svitav i Vyškova. Prodáváme také originální náhradní díly na motorky.


Prodej, náhradní díly, servis pracovních, sportovních i dětských ...

Prodej, náhradní díly, servis pracovních, sportovních i dětských ...

Máte rádi adrenalin? Pokud sháníte značkové pracovní, užitkové nebo sportovní čtyřkolky TGB, Linhai, Access, navštivte prodejnu Pavel Palme v Boskovicích, kde naleznete velký výběr čtyřkolek.