Microsite byla vložena dne:11.08.2019
ID microsite: 143624, počet zhlédnutí:  13
Zadavatelem microsite je firma

KLIKA - BP, a.s.

Požárně bezpečnostní řešení stavby, dodávka a servis hasících zařízení

Projekce požárně bezpečnostní řešení stavby, prodej, dodávka a servis hasících zařízení, vodní, pěnové, plynové přístroje zajišťuje společnost KLIKA - BP, a.s., Jihlava.

KLIKA - BP, a.s., Jihlava, projekce požárně bezpečnostní řešení stavbyKLIKA - BP, a.s., Jihlava, dodávka stabilních hasících zařízeníchKLIKA - BP, a.s., Jihlava, dodávka a servis hasících zařízení

Plánujete výstavbu budovy, u které je dle stavebního zákona nutný projekt požárně bezpečnostního řešení? Nevíte si s tím rady? Tak se obraťte na odborníky v tomto oboru a oslovte naši společnost KLIKA - BP, a.s., která se nachází v Jihlavě, a my Vám vše zajistíme. Specializujeme se na komplexní služby v oblasti požární ochrany. Zpracováváme projekty požárně bezpečnostního řešení staveb a vyhrazených požárně bezpečnostních hasících zařízení. Dále zajišťujeme dodávku stabilních hasících zařízeních vodních, plynových, pěnových, mlhových a aerosolových. K těmto produktům vykonáváme servis. Realizujeme kontrolu provozuschopnosti přenosných hasicích přístrojů a hydrantů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Hasicí a požární technika
Montáž, Opravy a servis, Služby