Microsite byla vložena dne:10.07.2019
ID microsite: 142390, počet zhlédnutí:  19

Komplexní program vzdělávání v psychoterapii pro odborníky a studenty

Komplexní program vzdělávání v psychoterapii a psychoanalýze pro psychiatry, psychology, vysokoškolské odborníky, studenty zajišťuje INSTITUT APLIKOVANÉ PSYCHOANALÝZY, Opočno.

doc. PhDr. Jiří Kocourek Dr., INSTITUT APLIKOVANÉ PSYCHOANALÝZYINSTITUT APLIKOVANÉ PSYCHOANALÝZY, Opočno, vzdělávání v psychoterapii a psychoanalýzeINSTITUT APLIKOVANÉ PSYCHOANALÝZY, Opočno,přednášky, supervize, sympozium pro odborníky psychologie

Jste odborník v oboru psychiatrie či psychologie nebo tuto problematiku momentálně studujete? Pokud se chcete dále vzdělávat v daném odvětví, tak zavítejte do INSTITUTU APLIKOVANÉ PSYCHOANALÝZY pod vedením doc. PhDr. Jiřího Kocourka Dr., která se nachází v Opočnu v okrese Rychnov nad Kněžnou. Zaměřujeme se na komplexní vzdělávání v psychoterapii a psychoanalýze. Náš program se skládá z teoretické části s odbornými přednáškami, supervize a individuálním či skupinovým výcvikem s ukončením závěrečnou zkouškou. Součástí institutu je Psychoanalytická klinika, která slouží pro léčbu jedinců s psychickými obtížemi a také pro účastníky vzdělávacího programu jako praxe.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY