Velkoobchod se svařovacími elektrodami, dráty pro svařování, svařovacími materiály

BONVARD TRADE s.r.o.

Velkoobchod se svařovacími elektrodami, dráty pro svařování, svařovacími materiályZadavatelem microsite je firma BONVARD TRADE s.r.o.Vše pro broušení - prodej brusné nástroje, brusky, lamelové kotouče, brusná tělíska

Společnost BONVARD TRADE s.r.o. Uherské Hradiště dodá vše pro broušení. V sortimentu jsou lamelové brusné kotouče, řezné kotouče, brusná tělíska, brusky, na prodej i řezací a leštící nástroje.Firmy zabývající se svařováním a broušením zásobuje společnost BONVARD TRADE s.r.o. Uherské Hradiště. Dodáme vše pro broušení - brusné nástroje, brusky, lamelové kotouče, brusná tělíska.
Služby poskytujeme v oblasti brusných, řezacích a leštících nástrojů a plazmové techniky. Naším hlavním oborem je obchodní činnost a poradenská služba pro zákazníky při výrobě svařenců.

Spolupracujeme s významnými světovými výrobci - Kjellberg Finsterwalde, Lukas, Dratec, Weldas, Kühtreiber apod.

Neváhejte se na nás obrátit, mailem či telefonicky se dohodneme na požadavcích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Velkoobchod přídavné svařovací materiály - prodej svařovacích elektrod, ...

Velkoobchod přídavné svařovací materiály - prodej svařovacích elektrod, ...

Společnost BONVARD TRADE s.r.o. Uherské Hradiště dodává přídavné svařovací materiály. Funguje jako velkoobchod, zabývá se prodejem svařovacích drátů, elektrod pro svařování různého typu.


Prodej svařovacích materiálů, plazmové techniky - vše pro svařování pod ...

Prodej svařovacích materiálů, plazmové techniky - vše pro svařování pod ...

Společnost BONVARD TRADE s.r.o. z Uherského Hradiště se zabývá prodejem svařovacích materiálů, plazmové techniky. Dodáme vše pro svařování pod tavidlem, plamenem, MIG-MAG, TIG-WIG, MMA.