Microsite byla vložena dne:16.05.2019
ID microsite: 141020, počet zhlédnutí:  42

Sociální prevence a péče, pomoc lidem v krizových životních situacích

Pomocnou ruku ohroženým rodinám, seniorům i lidem se zdravotním postižením ochotně poskytne organizace Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze 2 na Vinohradech.

Sociální prevence a péče v Praze na VinohradechProfesionální pomoc lidem v krizových životních situacíchPodpora sociálně slabých lidí, Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze

Ať už se nacházíte v jakkoli složité situaci, s jejím řešením Vám vždy ochotně pomůže Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze.

Zaměřujeme se na poskytování služeb sociální prevence a péče, a to jak ve formě ambulantní, tak i terénní a pobytové. Naším hlavním posláním je pomoc lidem v krizových životních situacích. Pomáháme ohroženým rodinám, osobám s duševním onemocněním, seniorům, zdravotně postiženým i sociálně slabým lidem. Bez předsudků přistupujeme ke každému člověku jako k jedinečné osobnosti, a to s velkou dávkou odpovědnosti a profesionality. Snažíme se šířit dobro a zlepšit kvalitu života všem lidem, kteří k nám zavítají.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
, Azylové domy
Služby