Zadavatelem microsite je firma Natural life Ing. Petra StuchlíkováAquahealing, Shiatsu, Kraniosakrální terapie - úleva od stresu, péče o tělo i duši

Svěřte se do rukou Ing. Petry Stuchlíkové ze Studia Natural life Zlín, dopřejte si péči o tělo i duši při japonské masáži Shiatsu, kraniosakrální terapii, ulevit od stresu pomůže ošetření Aquahealing.V dnešní době trpí mnoho lidí každodenním stresem, jednou z možností, jak se psychického napětí zbavit, je vyzkoušet Aquahealing, jde o formu péče o tělo i duši, příjemnou relaxaci v teplé vodě. Mnoho seminářů na téma Aquahealingu, kraniosakrální terapie i studium Shiatsu má za sebou Ing. Petra Stuchlíková z firmy Natural life Zlín, která své služby poskytuje především zájemcům z regionu Zlínský kraj.

Aquahealing:
- jde o ošetření jemnými masážními a protahovacími technikami v teplé vodě, pomáhá snížit fyzické napětí svalů i ulevit od stresu.

Shiatsu:
- japonská masážní technika, kdy se pomocí tlaku prstů obnovuje tok životní energie čchi, pomáhá ostranit dlouhodobé, chronické zdravotní problémy.

Kraniosakrální terapie:
- revoluční ozdravná metoda, kdy se využívá velmi jemný dotek - má hluboce regenerativní účinek na všech úrovních, od fyzického těla po duši.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>